menu-icon MENÜ
Yetişkin

Casa Bi Otel

Çevrimiçi
Casa Bi Otel

Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabilirim?

Hakkımızda

Casa Bi Otel, gerek mimari ve gerekse de manevi birikimlerimizi harmanlayarak siz kıymetli misafirlerimize sıcacık bir ev hissini, modern ve konforlu bir tasarım ile yaşatmak üzere inşaa ettiğimiz 16 odalı bir otel.

Peki ama biz kimiz ? Hemen anlatalım…

Işın ve İsmail Erdoğmuş çifti olarak birçoğumuzun yaptığı gibi biz de emeklilik hayallerimizi gerçekleştirebileceğimiz yeri bulmak üzere yolculuğa çıktığımızda, Çukurbağ Yarımadasının masmavi denizinin ve eşsiz doğasının sihrine kapıldık ve o dakika karar verdik ki biz burada yaşamalıydık.

Kaş‘ta huzur ve sevgi dolu evimizi inşa edebileceğimiz yeri ararken, Casa Bi’nin üzerine kurulduğu bu alana sahip olma şansını elde ettik ve kolları sıvayarak projelerimizi hazırlamaya başladığımızda, masmavi denizi, mis gibi doğa kokan bu  büyüleyici mekanı kendimize saklamanın haksızlık olacağını düşündük. “ Neden ailemizi biraz daha genişletip, burayı hak edecek misafirlerimizle de paylaşmayalım ? “ diyerek Casa Bi için macera dolu bir yolculuğa adım attık!

Burası için ciddi bir emek ortaya koymamız gerekiyordu çünkü bu doğal konumun, inşaatı zorlu hale getiren kayalıkların üzerinde bulunduğu da başka bir gerçekti. Ancak, Amerikalı yazar Helen Keller’ın da dediği gibi:

“İnsan emeği, hayallerin gerçeğe dönüşmesini sağlayan güçlü bir araçtır.”

İşte tam da bu cümleye örnek olarak ve buna minnetle, otel yapımında görev alan ve bizlere bu yolculukta eşlik etmiş olan tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bu emeğin mahsulü olan kocaman ailemizle birlikte çıktığımız yolun son aşamasını ise özellikle sizlere adıyoruz…